V PŘÍPADĚ, ŽE VÁS ZAUJALA MÁ TVORBA A MÁTE ZÁJEM SI OBJEDNAT OBRAZ, TAK...

      Objednávku obrazu je možné řešit prostřednictvím objednávkového formuláře, e-mailu či telefonicky. V případě telefonické objednávky je však vhodné informace upřesnit také e-mailem, kde uvedete své představy o tom, co si přejete nakreslit, jak by měl obraz dle Vás vypadat.

      Konečná cena obrazu Vám bude sdělena e-mailem závazně, a to po obdržení Vaší fotografie (závisí na formátu, technice, náročnosti ap.). Po potvrzení objednávky požaduji zaslání zálohy ve výši 50% z celkové ceny (z ceny zahrnující již poštovné a balné) na účet, jehož číslo Vám bude zasláno na e-mail. Cena, která bude takto dohodnuta ještě před započetím práce, nebude již změněna. V případě kresby složitějšího oblečení či pozadí obrazu, popřípadě portrétu, kde jsou vyobrazeny ruce, část těla, zvířecí mazlíčci či jiné detaily si připočítávám cca 100 až 1000 Kč dle náročnosti a velikosti obrazu.

      Veškeré obrazy si můžete vyzvednout buď osobně (v Kopřivnici či Frýdku-Místku) či mohou být zaslány poštou v tvrdých deskách a zabaleny tak, aby se obraz nepoškodil. (doporučeně prostřednictvím České pošty na dobírku jako Balík do ruky za příplatek 200-300 Kč (v závislosti na velikosti tvrdých desek).)

      Termín dodání záleží na požadované technice, formátu a náročnosti obrazu. Při kresbě uhlem, tužkou či pastelem je obraz většinou dodán do 10 až 14-ti dnů (vše však záleží na počtu zakázek objednaných před Vámi).

      V případě, že bude zakázka předána osobně (v Kopřivnici či ve Frýdku-Místku), jsem schopna zprostředkovat rámování obrazů, a to za poplatek, který se opět odvíjí od formátu obrazu a typu rámu (dřevěný přírodní, dřevěný barevný, plastový, plochý, kaskádovitý..).

      Níže jsou uvedeny ceny pro kresbu uhlem či tužkou. V případě jiné techniky jsou ceny stanoveny individuálně (dle formátu, nákladu na materiál (plátno, barvy) a náročnosti obrazu).

Ceník černobílých portrétů (kresba uhlem či tužkou)

A4 formát (1 portrét či portrét zvířete)

800 Kč

A3 formát (1 portrét či portrét zvířete)

1000 Kč

A3 formát (2 portréty)

1400 Kč

A3 formát (postava + zvíře)

1500 Kč

A2 formát (1 portrét)

1600 Kč

A2 formát (2 portréty)

2300 Kč

A2 formát (3 portréty)

3000 Kč

A2 formát (4 portréty) 

3500 Kč

A2 formát (postava např.na motorce nebo dvě postavy)

3500 Kč

Ceník barevných portrétů (kresba pastelem, malba akrylem) a karikatur (malba akvarelovými barvami):

Cena od 1000 kč v závislosti na technice, formátu a motivu

Poznámka o autorských právech:
Vyhrazuji si právo používat mnou namalované obrazy k veřejné prezentaci na mých webových stránkách, na Facebooku, v umělecké komunitě či v rámci jiné prezentace.